View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Mar 25, 2017 9:16 pm

Reply to topic  [ 2 posts ] 
Mišljenje 
Author Message

Poštovani,
pre svega da vam se zahvalim u ime svih nas kojima je pomoć potrebna pa makar i kao savet.
Ako bi ste bili ljubazni i odgovorili mi na pitanje a ono je vezano delimično i za privremeni boravak ali i za stalni.
Naime,interesuje me da li je produžetak privremene radne dozvole ograničen na neki broj ili vremenski period(mislim na period ponavljanja) i da li je moguće i ako jeste,
nakon kog vremenskog perioda se stiču uslovi za dobijanje Kanadskih papira.Da li je izvodljivo preći sa jednog programa na drugi?

Unapred Vam hvala.

Mon Aug 31, 2015 10:34 am
Profile

Postovani,

izvinjavam se sto na Vasu poruku odgovaram sa zakasnjenjem.

Radne dozvole se mogu produziti nekoliko puta medjutm postoji ogranicenje od 4 godine za vecinu stranih radnika (pogledajte vise o tome u ovome dokumentu: https://lookaside.fbsbx.com/file/limit_ ... Canada.pdf). Radne dozvole za jednostavnija zanimanja (nivo slozenosti C ili D) se odobravaju uglavnom na godinu dana.

Ako skupite godinu dana radnog iskustva u slozenijem zanimanju (nivo slozenosti 0, A ili B) onda postoji mogucnost da aplicirate za PR u Canadian Experience Class prgramu medjutim u Kanadi postoji oko 50 razlicitih imigracionih programa, aplikacija za PR moze biti moguca i u jednom od tih drugih programa, zavisno od Vase situacije (vrste posla, obrazovanja, provincije gdje radite i slicno).

Nadam se da ce Vam ove informacije biti od koristi,

Srdacan pozdrav,

Milorad

Sat Jan 02, 2016 3:03 pm
Profile WWW
Reply to topic   [ 2 posts ]